OIsubmit

Výsledky kategórie A (celé Slovensko)

por.menokrajroč.školasumA-I-1A-I-2A-I-3A-I-4
1.Melicher MartinKE3Gym. Poštová Košice4010101010
Staník MichalTN3Gym. Ľudovíta Štúra Trenčín4010101010
3.Ďurči AdrianBA4Škola pre mim. nadané deti BA37101098
4.Pavlík TomášKE1Gym. Alejová Košice366101010
5.Masár FilipNR4Gym. Piaristická Nitra351010510
6.Baranovič OndrejBA3Gym. Grösslingová BA33410910
7.Macáková EliškaBA-2SZŠ Cenada BA3210769
8.Bobeničová MichaelaKE3Gym. Poštová Košice30310710
Smolárová PaulínaBA4Škola pre mim. nadané deti BA30101010
10.Čermák IvanTT3Gym. Skalica2937910
Glevitzká ŠtefániaTN3Gym. Nedožerského Prievidza2931079
12.Marko AlanNR4Gym. Nové Zámky2810108
13.Fülöp JozefBA2Gym. Grösslingová BA2710107
14.Priner JánBB3Gym. Tajovského B. Bystrica2610106
15.Beľa MartinBB3Gym. B. S. Timravy Lučenec2555510
16.Jurčák MatejZA2Gym. Námestovo2410104
Timotej KrálikTN4Gym. Nedožerského Prievidza2421048
18.Krajčoviechová LuciaBA2Gym. Jura Hronca BA2331010
19.Basár PeterZA3Gym. Námestovo2221055
Holtman TiborPO2Gym. L. Stöckela Bardejov2241044
Novota MatejBA4Spoj. šk. sv. Františka z Assisi Bratislava223379
Szöllősová TimeaBA2Gym. Grösslingová BA2210102
23.Baláž LukášTN3Gym. Bánovce nad Bebravou201010
Knánik JakubBA4Gym. Jura Hronca BA201010
Krajči SamuelKE3Gym. Alejová Košice201010
Mihálik MartinKE3Gym. Alejová Košice203710
Paška JaroslavBA3Škola pre mim. nadané deti BA201010
Sásik TomášBA4Gym. Grösslingová BA201010
Sládek MatejZA4Gym. Námestovo201010
Urban MatejBA1Gym. Grösslingová BA201010
31.Ďuračková MáriaBA3Gym. Jura Hronca BA191072
Janík JakubTN3Gym. Ľudovíta Štúra Trenčín19109
Parada JakubBA2Gym. Grösslingová BA19109
34.Dudák MatejBB3Gym. Banská Štiavnica183753
Janeta TomášZA4Gym. Námestovo183105
Kadlečík MarekTN4Gym. Ľudovíta Štúra Trenčín1833210
Oravec DanielZA3Gym. Varšavská Žilina - Vlčince183105
38.Brezinová ViktóriaKE3Gym. Alejová Košice17107
Gogoľák AdriánZA3Gym. Námestovo1731022
40.Bíró RichardTT4Gym. Hlohovec162104
Macko MiroslavBA2Škola pre mim. nadané deti BA162104
Muravská JitkaBA2Gym. Grösslingová BA16610
43.Číž JozefBA3Gym. Jura Hronca BA153102
Jóža BohdanBA3Gym. Jura Hronca BA153102
Jurčák PavolZA3Gym. Námestovo153102
Minár LukášNR4Gym. Školská Vráble1501041
Pečimúth AndrejNR4Gym. Nové Zámky153102
48.Drgoňa GabkoTN4Gym. Nedožerského Prievidza1421011
Pásztor DávidPO2Gym. Mudroňova Prešov14374
50.Čermák AndrejNR4Gym. Fándlyho Šaľa13310
Filip JurcakZA4Gym. Námestovo13382
Gabriela ŠavelováBA2Gym. Grösslingová BA13310
Klein PavolBA3Gym. Matky Alexie BA1367
Kurcina DenisZA3Gym. Námestovo13310
55.Micheľ NorbertKE1Gym. Poštová Košice121353
Rypák BlažejZA4Gym. Námestovo1239
57.Kočalka JakubBA4Gym. A. Bernoláka Senec110110
Mráz MarekBB0Šport. gym. B. Bystrica11236
59.Daubner DávidZA3Gym. Varšavská Žilina - Vlčince1010
Farnbauer MichalBA1Gym. Grösslingová BA1010
Gáliková KristínaBA3Škola pre mim. nadané deti BA1010
Onduš PeterBA4Škola pre mim. nadané deti BA1010
Račev Marek??1010
64.Cesnekova BarboraZA3Gym. Varšavská Žilina - Vlčince936
Struharňanský AdamZA3Gym. Veľká okružná Žilina9018
66.Štefan MašánBA4Gym. Jura Hronca BA826
67.Tódová TerezaNR3Gym. Párovská Nitra7232
68.Kis Lázár BenceTT4Súkromné gym. s vjm. Dunajská Streda633
Kopunec MatúšTN4Gym. Ľudovíta Štúra Trenčín624
70.Fajd RóbertBB4Gym. B. S. Timravy Lučenec532
Molnár AlexZA4Gym. Lettricha Martin532
Molnár FilipBA1Škola pre mim. nadané deti BA532
Vangor RóbertKE3SPŠE Komenského Košice505
74.Daniš AndrejBA3Gym. Grösslingová BA431
Dlugošová MichaelaPO4Gym. Kukučínova Poprad431
Toman SamuelTN4Gym. Dubnica nad Váhom440
77.Both TomášBB4Gym. Fiľakovo321
Dohnány SebastiánBA4Gym. Vazovova BA321
Erik ValkovičNR4Gymnázium A. Vrábla Levice321
Gáborik LukášBB1Gym. Tajovského B. Bystrica33
Gajdošík AdamBB4Gym. B. S. Timravy Lučenec33
Göndör GergelyNR3SPŠE Nové Zámky33
Hrehor Martin??33
Kristína GálikováBA3Škola pre mim. nadané deti BA330
Kutliak AndrejBB4SPŠ J. Murgaša B. Bystrica321
Lackó KevinNR3SPŠE Nové Zámky330
Oršula Jakub??321
Perinay AdamBA4Gym. Jura Hronca BA321
Poór RóbertNR2SPŠ Komárno321
Zemes AndrásNR3SPŠE Nové Zámky33
91.Baláž Richard??22
Balcerčík RastislavZA4Spoj. škola Nižná220
Balucha FilipBA3Gym. Jura Hronca BA22
Braniša SamuelBA4Gym. Vazovova BA22
Černek AndrejNR4Gym. 17. novembra Topoľčany220
Fučela Peter??22
Göndör GergelyNR3SPŠE Nové Zámky22
Chovančák KristiánBA4Gym. Jura Hronca BA22
Jankola LukášZA1Gym. Trstená22
László NagyNR3SPŠ Komárno22
Lukáč Samuel JozefBA3Gym. Jura Hronca BA22
Mandzák JakubKE1Gym. Poštová Košice211
Marušák AdriánZA3Gym. Veľká okružná Žilina22
Medvecov PavelNR4Gymnázium A. Vrábla Levice22
M Erno??22
Oltmanová KristínaNR4Gymnázium A. Vrábla Levice220
Oravec DávidTN3Gym. Dubnica nad Váhom211
Rešetár MatejKE3Spoj. šk. sv. Košických mučeníkov Košice22
Rózsahegyi DavidTN4Gym. Dubnica nad Váhom22
Ruisl EduardTT3Gym. A. Merici Trnava22
Slamka RóbertNR3SPŠE Nové Zámky22
Szalma AndrejNR3SPŠE Nové Zámky22
113.Ceľuch MarekKE4Gym. Sečovce11
Donar MaximiliánBA3Gym. Grösslingová BA11
Hanus MatejKE2Gym. Poštová Košice110
Horňanský MatejBB2Súkr. gym. Železiarne Podbrezová101
Kebis PavolBA3Gym. Jura Hronca BA11
Kokodič LukášTN3Gym. Ľudovíta Štúra Trenčín110
Lokša TomášZA3SPŠ Kysucké Nové Mesto11
Lorinc MariánBB4SPŠ J. Murgaša B. Bystrica101
Marcin JurajKE3Gym. Poštová Košice11
Smerek SamuelNR3SPŠSE Nitra101
Sulan Samuel??11
Šimko DanielZA2Bilingválne gym. Sučany11
Urgoš PeterTN3Gym. Pov. Bystrica101
126.Botlová SvetlanaBB3Gym. Krupina00
Geciova AlexBA2Gym. Jura Hronca BA00
Hakoš MatejPO3SPŠE Prešov00
Hrčka VladislavBA4Gym. Pezinok000
Jurčo RóbertTN3Gym. Ľudovíta Štúra Trenčín00
Juríček ViliamTN4Gym. Ľudovíta Štúra Trenčín00
KoutenskýBA2Gym. Grösslingová BA00
Kozar Oliver??00
Letrich JakubTN3Gym. Ľudovíta Štúra Trenčín000
Miháľ FilipBA3Leaf Academy BA00
Michaela HorováZA3Bil. gym. T. Ružičku Žilina00
Mišák ŠimonTN3Gym. Ľudovíta Štúra Trenčín000
Popeláš JánKE4Gym. Alejová Košice00
Semančík Matúš PO3Gym. Spišská Stará Ves00
Suchánek BorisTN3Gym. Ľudovíta Štúra Trenčín00
Šimon ŠokaTN3Spoj. šk. sv. J. Bosca Nová Dubnica000

Výsledky kategórie A, kraj: BA

por.menokrajroč.školasumA-I-1A-I-2A-I-3A-I-4
1.Ďurči AdrianBA4Škola pre mim. nadané deti BA37101098
2.Baranovič OndrejBA3Gym. Grösslingová BA33410910
3.Macáková EliškaBA-2SZŠ Cenada BA3210769
4.Smolárová PaulínaBA4Škola pre mim. nadané deti BA30101010
5.Fülöp JozefBA2Gym. Grösslingová BA2710107
6.Krajčoviechová LuciaBA2Gym. Jura Hronca BA2331010
7.Novota MatejBA4Spoj. šk. sv. Františka z Assisi Bratislava223379
Szöllősová TimeaBA2Gym. Grösslingová BA2210102
9.Knánik JakubBA4Gym. Jura Hronca BA201010
Paška JaroslavBA3Škola pre mim. nadané deti BA201010
Sásik TomášBA4Gym. Grösslingová BA201010
Urban MatejBA1Gym. Grösslingová BA201010
13.Ďuračková MáriaBA3Gym. Jura Hronca BA191072
Parada JakubBA2Gym. Grösslingová BA19109
15.Macko MiroslavBA2Škola pre mim. nadané deti BA162104
Muravská JitkaBA2Gym. Grösslingová BA16610
17.Číž JozefBA3Gym. Jura Hronca BA153102
Jóža BohdanBA3Gym. Jura Hronca BA153102
19.Gabriela ŠavelováBA2Gym. Grösslingová BA13310
Klein PavolBA3Gym. Matky Alexie BA1367
21.Kočalka JakubBA4Gym. A. Bernoláka Senec110110
22.Farnbauer MichalBA1Gym. Grösslingová BA1010
Gáliková KristínaBA3Škola pre mim. nadané deti BA1010
Onduš PeterBA4Škola pre mim. nadané deti BA1010
25.Štefan MašánBA4Gym. Jura Hronca BA826
26.Molnár FilipBA1Škola pre mim. nadané deti BA532
27.Daniš AndrejBA3Gym. Grösslingová BA431
28.Dohnány SebastiánBA4Gym. Vazovova BA321
Kristína GálikováBA3Škola pre mim. nadané deti BA330
Perinay AdamBA4Gym. Jura Hronca BA321
31.Balucha FilipBA3Gym. Jura Hronca BA22
Braniša SamuelBA4Gym. Vazovova BA22
Chovančák KristiánBA4Gym. Jura Hronca BA22
Lukáč Samuel JozefBA3Gym. Jura Hronca BA22
35.Donar MaximiliánBA3Gym. Grösslingová BA11
Kebis PavolBA3Gym. Jura Hronca BA11
37.Geciova AlexBA2Gym. Jura Hronca BA00
Hrčka VladislavBA4Gym. Pezinok000
KoutenskýBA2Gym. Grösslingová BA00
Miháľ FilipBA3Leaf Academy BA00

Výsledky kategórie A, kraj: BB

por.menokrajroč.školasumA-I-1A-I-2A-I-3A-I-4
1.Priner JánBB3Gym. Tajovského B. Bystrica2610106
2.Beľa MartinBB3Gym. B. S. Timravy Lučenec2555510
3.Dudák MatejBB3Gym. Banská Štiavnica183753
4.Mráz MarekBB0Šport. gym. B. Bystrica11236
5.Fajd RóbertBB4Gym. B. S. Timravy Lučenec532
6.Both TomášBB4Gym. Fiľakovo321
Gáborik LukášBB1Gym. Tajovského B. Bystrica33
Gajdošík AdamBB4Gym. B. S. Timravy Lučenec33
Kutliak AndrejBB4SPŠ J. Murgaša B. Bystrica321
10.Horňanský MatejBB2Súkr. gym. Železiarne Podbrezová101
Lorinc MariánBB4SPŠ J. Murgaša B. Bystrica101
12.Botlová SvetlanaBB3Gym. Krupina00

Výsledky kategórie A, kraj: KE

por.menokrajroč.školasumA-I-1A-I-2A-I-3A-I-4
1.Melicher MartinKE3Gym. Poštová Košice4010101010
2.Pavlík TomášKE1Gym. Alejová Košice366101010
3.Bobeničová MichaelaKE3Gym. Poštová Košice30310710
4.Krajči SamuelKE3Gym. Alejová Košice201010
Mihálik MartinKE3Gym. Alejová Košice203710
6.Brezinová ViktóriaKE3Gym. Alejová Košice17107
7.Micheľ NorbertKE1Gym. Poštová Košice121353
8.Vangor RóbertKE3SPŠE Komenského Košice505
9.Mandzák JakubKE1Gym. Poštová Košice211
Rešetár MatejKE3Spoj. šk. sv. Košických mučeníkov Košice22
11.Ceľuch MarekKE4Gym. Sečovce11
Hanus MatejKE2Gym. Poštová Košice110
Marcin JurajKE3Gym. Poštová Košice11
14.Popeláš JánKE4Gym. Alejová Košice00

Výsledky kategórie A, kraj: NR

por.menokrajroč.školasumA-I-1A-I-2A-I-3A-I-4
1.Masár FilipNR4Gym. Piaristická Nitra351010510
2.Marko AlanNR4Gym. Nové Zámky2810108
3.Minár LukášNR4Gym. Školská Vráble1501041
Pečimúth AndrejNR4Gym. Nové Zámky153102
5.Čermák AndrejNR4Gym. Fándlyho Šaľa13310
6.Tódová TerezaNR3Gym. Párovská Nitra7232
7.Erik ValkovičNR4Gymnázium A. Vrábla Levice321
Göndör GergelyNR3SPŠE Nové Zámky33
Lackó KevinNR3SPŠE Nové Zámky330
Poór RóbertNR2SPŠ Komárno321
Zemes AndrásNR3SPŠE Nové Zámky33
12.Černek AndrejNR4Gym. 17. novembra Topoľčany220
Göndör GergelyNR3SPŠE Nové Zámky22
László NagyNR3SPŠ Komárno22
Medvecov PavelNR4Gymnázium A. Vrábla Levice22
Oltmanová KristínaNR4Gymnázium A. Vrábla Levice220
Slamka RóbertNR3SPŠE Nové Zámky22
Szalma AndrejNR3SPŠE Nové Zámky22
19.Smerek SamuelNR3SPŠSE Nitra101

Výsledky kategórie A, kraj: PO

por.menokrajroč.školasumA-I-1A-I-2A-I-3A-I-4
1.Holtman TiborPO2Gym. L. Stöckela Bardejov2241044
2.Pásztor DávidPO2Gym. Mudroňova Prešov14374
3.Dlugošová MichaelaPO4Gym. Kukučínova Poprad431
4.Hakoš MatejPO3SPŠE Prešov00
Semančík Matúš PO3Gym. Spišská Stará Ves00

Výsledky kategórie A, kraj: TN

por.menokrajroč.školasumA-I-1A-I-2A-I-3A-I-4
1.Staník MichalTN3Gym. Ľudovíta Štúra Trenčín4010101010
2.Glevitzká ŠtefániaTN3Gym. Nedožerského Prievidza2931079
3.Timotej KrálikTN4Gym. Nedožerského Prievidza2421048
4.Baláž LukášTN3Gym. Bánovce nad Bebravou201010
5.Janík JakubTN3Gym. Ľudovíta Štúra Trenčín19109
6.Kadlečík MarekTN4Gym. Ľudovíta Štúra Trenčín1833210
7.Drgoňa GabkoTN4Gym. Nedožerského Prievidza1421011
8.Kopunec MatúšTN4Gym. Ľudovíta Štúra Trenčín624
9.Toman SamuelTN4Gym. Dubnica nad Váhom440
10.Oravec DávidTN3Gym. Dubnica nad Váhom211
Rózsahegyi DavidTN4Gym. Dubnica nad Váhom22
12.Kokodič LukášTN3Gym. Ľudovíta Štúra Trenčín110
Urgoš PeterTN3Gym. Pov. Bystrica101
14.Jurčo RóbertTN3Gym. Ľudovíta Štúra Trenčín00
Juríček ViliamTN4Gym. Ľudovíta Štúra Trenčín00
Letrich JakubTN3Gym. Ľudovíta Štúra Trenčín000
Mišák ŠimonTN3Gym. Ľudovíta Štúra Trenčín000
Suchánek BorisTN3Gym. Ľudovíta Štúra Trenčín00
Šimon ŠokaTN3Spoj. šk. sv. J. Bosca Nová Dubnica000

Výsledky kategórie A, kraj: TT

por.menokrajroč.školasumA-I-1A-I-2A-I-3A-I-4
1.Čermák IvanTT3Gym. Skalica2937910
2.Bíró RichardTT4Gym. Hlohovec162104
3.Kis Lázár BenceTT4Súkromné gym. s vjm. Dunajská Streda633
4.Ruisl EduardTT3Gym. A. Merici Trnava22

Výsledky kategórie A, kraj: ZA

por.menokrajroč.školasumA-I-1A-I-2A-I-3A-I-4
1.Jurčák MatejZA2Gym. Námestovo2410104
2.Basár PeterZA3Gym. Námestovo2221055
3.Sládek MatejZA4Gym. Námestovo201010
4.Janeta TomášZA4Gym. Námestovo183105
Oravec DanielZA3Gym. Varšavská Žilina - Vlčince183105
6.Gogoľák AdriánZA3Gym. Námestovo1731022
7.Jurčák PavolZA3Gym. Námestovo153102
8.Filip JurcakZA4Gym. Námestovo13382
Kurcina DenisZA3Gym. Námestovo13310
10.Rypák BlažejZA4Gym. Námestovo1239
11.Daubner DávidZA3Gym. Varšavská Žilina - Vlčince1010
12.Cesnekova BarboraZA3Gym. Varšavská Žilina - Vlčince936
Struharňanský AdamZA3Gym. Veľká okružná Žilina9018
14.Molnár AlexZA4Gym. Lettricha Martin532
15.Balcerčík RastislavZA4Spoj. škola Nižná220
Jankola LukášZA1Gym. Trstená22
Marušák AdriánZA3Gym. Veľká okružná Žilina22
18.Lokša TomášZA3SPŠ Kysucké Nové Mesto11
Šimko DanielZA2Bilingválne gym. Sučany11
20.Michaela HorováZA3Bil. gym. T. Ružičku Žilina00