OIsubmit

Výsledky kategórie A (celé Slovensko)

por.menokrajroč.školasumA-I-1A-I-2A-I-3A-I-4
1.Melicher MartinKE2Gym. Poštová Košice3410798
2.Baranovič OndrejBA2Gym. Grösslingová BA3210679
Ďurči AdrianNR3Gymnázium A. Vrábla Levice32751010
4.Smolárová PaulínaBA3Škola pre mim. nadané deti BA2810108
5.Marko AlanNR3Gym. Nové Zámky2610610
6.Králik TimotejTN3Gym. Nedožerského Prievidza257765
7.Ralbovský PeterBA4Gym. Jura Hronca BA241077
8.Fülöp JozefBA1Gym. Grösslingová BA231067
Knánik JakubBA3Gym. Jura Hronca BA2375101
Masár FilipNR3Gym. Piaristická Nitra237394
11.Pečimúth AndrejNR3Gym. Nové Zámky221066
12.Čermák AndrejNR3Gym. Fándlyho Šaľa2110182
Macáková EliškaBA-3SZŠ Cenada BA2173101
14.Mičko JurajKE4Gym. Poštová Košice206410
Novák MatejNR4Gym. Golianova Nitra201010
16.Budáč JozefBB4SPŠ J. Murgaša B. Bystrica191072
Genči MatejKE3Gym. Poštová Košice19892
Jurčák FilipZA3Gym. Námestovo191072
Jurčák MatejZA1Gym. Námestovo191072
Korman AndrejTT4Gym. Hlohovec19109
Micheľ NorbertKE0ZŠ Krosnianska 4 Košice194456
Minár LukášNR3Gym. Školská Vráble197651
Oravec DanielZA2Gym. Varšavská Žilina - Vlčince191072
Sládek MatejZA1Gym. Námestovo191072
25.Jóža BohdanBA2Gym. Jura Hronca BA18756
Rajníková MáriaTN4Gym. Ľudovíta Štúra Trenčín18576
27.Gogoľák AdriánZA2Gym. Námestovo171052
Janeta TomášZA3Gym. Námestovo1710025
Marko JúliusBB4SPŠ J. Murgaša B. Bystrica171052
Parada JakubBA1Gym. Grösslingová BA17107
Piala MartinZA4Gym. Veľká Okružná Žilina17107
32.Gaňo MartinPO4Gym. L. Stöckela Bardejov167126
Kučák ErikKE4Gym. P. Horova Michalovce16772
Lorinc MariánBB3SPŠ J. Murgaša B. Bystrica16763
Macinský AlexanderBA4Gym. Jura Hronca BA161006
36.Csenger GézaNR4Gym. H. Selyeho Komárno15105
Hruška RajmundKE4Gym. Poštová Košice15753
Sásik TomášBA3Gym. Grösslingová BA151032
Zauška JánBB4SPŠ J. Murgaša B. Bystrica15105
40.Ceľuch MarekKE3Gym. Sečovce1477
Horová MichaelaZA3Bil. gym. T. Ružičku Žilina146413
Krajčoviechová LuciaBA1Gym. Jura Hronca BA1477
43.Baláž LukášTN2Gym. Bánovce nad Bebravou1376
Číž JozefBA2Gym. Jura Hronca BA13742
Drotár PavolKE4Gym. Poštová Košice137060
Lednický AndrejTN4Obch. akad. Považská Bystrica1376
Szöllősová TimeaBA1Gym. Grösslingová BA1376
48.Mikuš MartinTN4Gym. Ľudovíta Štúra Trenčín1257
Novota MatejBA3Spoj. šk. sv. Františka z Assisi Bratislava12705
50.Graňák ŠimonZA3Gym. Lettricha Martin117022
Kostka MartinTN4Gym. Ľudovíta Štúra Trenčín1147
52.Beňo RomanBA4Gym. Jura Hronca BA1010
Fedáková AngelikaPO4Cirk. gym. sv. Mikuláša Stará Ľubovňa10100
Ferech MatúšBA4Gym. Jura Hronca BA10100
Hrčka VladislavBA3Gym. Pezinok1073
Poliak Marek??1010
Rypák BlažejZA4Gym. Námestovo10100
Sládeček MichalZA4Gym. Varšavská Žilina - Vlčince1010
59.Drgoň MatúšBA4Gym. Jura Hronca BA9711
60.Čatloš JakubBA3Škola pre mim. nadané deti BA8611
Dudák MatejBB2Gym. Banská Štiavnica871
62.Babál Šimon??66
Eller Peter??660
Jurčák PavolZA2Gym. Námestovo66
Kerák FilipBA4Gym. Pezinok660
Kis Lázár BenceTT3Súkromné gym. s vjm. Dunajská Streda660
Mišáková SilviaTN4Gym. Ul. 1. mája Trenčín66
Vasek JurajZA3Gym. Malá Hora Martin6411
69.Ištok JozefKE3SOŠ Moldavská cesta Košice5401
Medved Palo??55
Onduš PeterBA3Škola pre mim. nadané deti BA541
Paška JaroslavBA2Škola pre mim. nadané deti BA55
Vangor RóbertKE2SPŠE Komenského Košice550
74.Bezák MiroBA3Gym. Jura Hronca BA44
Dobrocký FilipBB3Gym. Tajovského B. Bystrica44
Fronc DominikNR2SKŠ Nitra, Gym. sv. Cyrila a Metoda44
Hakoš MatejPO2SPŠE Prešov44
Janček MatejNR4SKŠ Nitra, Gym. sv. Cyrila a Metoda44
Kratochvil Pavel??44
Lackó KevinNR2SPŠE Nové Zámky44
Matušovič MarkoBA3Gym. Jura Hronca BA44
Mosný StanislavTN3Gym. Myjava44
Oršula Jakub??44
Pavelica Jakub??44
Rešetár MatejKE2Spoj. šk. sv. Košických mučeníkov Košice44
Ziakova Magdalena??44
Zigo OndrejBA2Škola pre mim. nadané deti BA44
88.Červeňák JánKE4Gym. P. Horova Michalovce33
Kadlečík MarekTN3Gym. Ľudovíta Štúra Trenčín33
Korecová Kristína??33
91.Benc JozefBA4Gym. Grösslingová BA00
Jurík AdamNR3SKŠ Nitra, Gym. sv. Cyrila a Metoda00
Magnússon AlexanderBA4Gym. Einsteinova BA00
Oravec DávidTN2Gym. Dubnica nad Váhom00

Výsledky kategórie A, kraj: BA

por.menokrajroč.školasumA-I-1A-I-2A-I-3A-I-4
1.Baranovič OndrejBA2Gym. Grösslingová BA3210679
2.Smolárová PaulínaBA3Škola pre mim. nadané deti BA2810108
3.Ralbovský PeterBA4Gym. Jura Hronca BA241077
4.Fülöp JozefBA1Gym. Grösslingová BA231067
Knánik JakubBA3Gym. Jura Hronca BA2375101
6.Macáková EliškaBA-3SZŠ Cenada BA2173101
7.Jóža BohdanBA2Gym. Jura Hronca BA18756
8.Parada JakubBA1Gym. Grösslingová BA17107
9.Macinský AlexanderBA4Gym. Jura Hronca BA161006
10.Sásik TomášBA3Gym. Grösslingová BA151032
11.Krajčoviechová LuciaBA1Gym. Jura Hronca BA1477
12.Číž JozefBA2Gym. Jura Hronca BA13742
Szöllősová TimeaBA1Gym. Grösslingová BA1376
14.Novota MatejBA3Spoj. šk. sv. Františka z Assisi Bratislava12705
15.Beňo RomanBA4Gym. Jura Hronca BA1010
Ferech MatúšBA4Gym. Jura Hronca BA10100
Hrčka VladislavBA3Gym. Pezinok1073
18.Drgoň MatúšBA4Gym. Jura Hronca BA9711
19.Čatloš JakubBA3Škola pre mim. nadané deti BA8611
20.Kerák FilipBA4Gym. Pezinok660
21.Onduš PeterBA3Škola pre mim. nadané deti BA541
Paška JaroslavBA2Škola pre mim. nadané deti BA55
23.Bezák MiroBA3Gym. Jura Hronca BA44
Matušovič MarkoBA3Gym. Jura Hronca BA44
Zigo OndrejBA2Škola pre mim. nadané deti BA44
26.Benc JozefBA4Gym. Grösslingová BA00
Magnússon AlexanderBA4Gym. Einsteinova BA00

Výsledky kategórie A, kraj: BB

por.menokrajroč.školasumA-I-1A-I-2A-I-3A-I-4
1.Budáč JozefBB4SPŠ J. Murgaša B. Bystrica191072
2.Marko JúliusBB4SPŠ J. Murgaša B. Bystrica171052
3.Lorinc MariánBB3SPŠ J. Murgaša B. Bystrica16763
4.Zauška JánBB4SPŠ J. Murgaša B. Bystrica15105
5.Dudák MatejBB2Gym. Banská Štiavnica871
6.Dobrocký FilipBB3Gym. Tajovského B. Bystrica44

Výsledky kategórie A, kraj: KE

por.menokrajroč.školasumA-I-1A-I-2A-I-3A-I-4
1.Melicher MartinKE2Gym. Poštová Košice3410798
2.Mičko JurajKE4Gym. Poštová Košice206410
3.Genči MatejKE3Gym. Poštová Košice19892
Micheľ NorbertKE0ZŠ Krosnianska 4 Košice194456
5.Kučák ErikKE4Gym. P. Horova Michalovce16772
6.Hruška RajmundKE4Gym. Poštová Košice15753
7.Ceľuch MarekKE3Gym. Sečovce1477
8.Drotár PavolKE4Gym. Poštová Košice137060
9.Ištok JozefKE3SOŠ Moldavská cesta Košice5401
Vangor RóbertKE2SPŠE Komenského Košice550
11.Rešetár MatejKE2Spoj. šk. sv. Košických mučeníkov Košice44
12.Červeňák JánKE4Gym. P. Horova Michalovce33

Výsledky kategórie A, kraj: NR

por.menokrajroč.školasumA-I-1A-I-2A-I-3A-I-4
1.Ďurči AdrianNR3Gymnázium A. Vrábla Levice32751010
2.Marko AlanNR3Gym. Nové Zámky2610610
3.Masár FilipNR3Gym. Piaristická Nitra237394
4.Pečimúth AndrejNR3Gym. Nové Zámky221066
5.Čermák AndrejNR3Gym. Fándlyho Šaľa2110182
6.Novák MatejNR4Gym. Golianova Nitra201010
7.Minár LukášNR3Gym. Školská Vráble197651
8.Csenger GézaNR4Gym. H. Selyeho Komárno15105
9.Fronc DominikNR2SKŠ Nitra, Gym. sv. Cyrila a Metoda44
Janček MatejNR4SKŠ Nitra, Gym. sv. Cyrila a Metoda44
Lackó KevinNR2SPŠE Nové Zámky44
12.Jurík AdamNR3SKŠ Nitra, Gym. sv. Cyrila a Metoda00

Výsledky kategórie A, kraj: PO

por.menokrajroč.školasumA-I-1A-I-2A-I-3A-I-4
1.Gaňo MartinPO4Gym. L. Stöckela Bardejov167126
2.Fedáková AngelikaPO4Cirk. gym. sv. Mikuláša Stará Ľubovňa10100
3.Hakoš MatejPO2SPŠE Prešov44

Výsledky kategórie A, kraj: TN

por.menokrajroč.školasumA-I-1A-I-2A-I-3A-I-4
1.Králik TimotejTN3Gym. Nedožerského Prievidza257765
2.Rajníková MáriaTN4Gym. Ľudovíta Štúra Trenčín18576
3.Baláž LukášTN2Gym. Bánovce nad Bebravou1376
Lednický AndrejTN4Obch. akad. Považská Bystrica1376
5.Mikuš MartinTN4Gym. Ľudovíta Štúra Trenčín1257
6.Kostka MartinTN4Gym. Ľudovíta Štúra Trenčín1147
7.Mišáková SilviaTN4Gym. Ul. 1. mája Trenčín66
8.Mosný StanislavTN3Gym. Myjava44
9.Kadlečík MarekTN3Gym. Ľudovíta Štúra Trenčín33
10.Oravec DávidTN2Gym. Dubnica nad Váhom00

Výsledky kategórie A, kraj: TT

por.menokrajroč.školasumA-I-1A-I-2A-I-3A-I-4
1.Korman AndrejTT4Gym. Hlohovec19109
2.Kis Lázár BenceTT3Súkromné gym. s vjm. Dunajská Streda660

Výsledky kategórie A, kraj: ZA

por.menokrajroč.školasumA-I-1A-I-2A-I-3A-I-4
1.Jurčák FilipZA3Gym. Námestovo191072
Jurčák MatejZA1Gym. Námestovo191072
Oravec DanielZA2Gym. Varšavská Žilina - Vlčince191072
Sládek MatejZA1Gym. Námestovo191072
5.Gogoľák AdriánZA2Gym. Námestovo171052
Janeta TomášZA3Gym. Námestovo1710025
Piala MartinZA4Gym. Veľká Okružná Žilina17107
8.Horová MichaelaZA3Bil. gym. T. Ružičku Žilina146413
9.Graňák ŠimonZA3Gym. Lettricha Martin117022
10.Rypák BlažejZA4Gym. Námestovo10100
Sládeček MichalZA4Gym. Varšavská Žilina - Vlčince1010
12.Jurčák PavolZA2Gym. Námestovo66
Vasek JurajZA3Gym. Malá Hora Martin6411