por. | meno | kraj | roč. | škola | sum | A-I-1 | A-I-2 | A-I-3 | A-I-4 |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Ralbovský Peter | BA | 3 | Gym. Jura Hronca BA | 30 | 10 | 10 | 10 | |
Sládek Samuel | ZA | 4 | Gym. Námestovo | 30 | 10 | 10 | 10 | ||
3. | Beňo Roman | BA | 3 | Gym. Jura Hronca BA | 29 | 10 | 8 | 1 | 10 |
Sládek Matej | ZA | 2 | Gym. Námestovo | 29 | 10 | 8 | 1 | 10 | |
5. | Smolárová Paulína | BA | 2 | Škola pre mim. nadané deti BA | 28 | 10 | 8 | 1 | 9 |
Sobkuliak Roman | TT | 4 | Gym. Hlohovec | 28 | 10 | 10 | 8 | ||
7. | Hanzely Slavomír | PO | 4 | Gym. Mudroňova Prešov | 27 | 10 | 4 | 6 | 7 |
8. | Nagy Imrich | TN | 4 | Gym. Ľudovíta Štúra Trenčín | 25 | 10 | 9 | 6 | |
9. | Hlaváč Adam | TN | 4 | Gym. Nedožerského Prievidza | 23 | 5 | 8 | 10 | |
Kňazovický Marek | TN | 4 | Gym. Ľudovíta Štúra Trenčín | 23 | 10 | 3 | 4 | 6 | |
Matta Peter | KE | 4 | Gym. Park mládeže Košice | 23 | 10 | 3 | 10 | ||
Veselá Simona | BA | 4 | Gym. Jura Hronca BA | 23 | 5 | 4 | 5 | 9 | |
13. | Bílý Aurel | ZA | 4 | Bilingválne gym. Sučany | 22 | 10 | 4 | 7 | 1 |
Mičko Juraj | KE | 3 | Gym. Poštová Košice | 22 | 10 | 7 | 5 | ||
Piala Martin | ZA | 3 | Gym. Veľká okružná Žilina | 22 | 5 | 4 | 5 | 8 | |
16. | Holop Patrik | NR | 4 | Gym. Golianova Nitra | 21 | 10 | 4 | 7 | |
Kotlaba Lukáš | TN | 4 | Gym. Ľudovíta Štúra Trenčín | 21 | 5 | 3 | 7 | 6 | |
18. | Macinský Alexander | BA | 3 | Gym. Jura Hronca BA | 20 | 10 | 8 | 2 | |
Marko Alan | NR | 2 | Gym. Nové Zámky | 20 | 10 | 10 | |||
Porubský Michal | NR | 4 | SKŠ Nitra, Gym. sv. Cyrila a Metoda | 20 | 10 | 10 | |||
Selvek Róbert | KE | 4 | Gym. Park mládeže Košice | 20 | 10 | 10 | |||
Sládeček Michal | ZA | 3 | Gym. Varšavská Žilina - Vlčince | 20 | 10 | 10 | |||
23. | Drotár Pavol | KE | 3 | Gym. Poštová Košice | 19 | 5 | 7 | 6 | 1 |
Maďar Matúš | KE | 4 | Gym. P. Horova Michalovce | 19 | 5 | 4 | 10 | ||
25. | Hruška Rajmund | KE | 3 | Gym. Poštová Košice | 18 | 5 | 4 | 4 | 5 |
Lednický Andrej | TN | 3 | Obch. akad. Považská Bystrica | 18 | 10 | 8 | |||
Šimo Jakub | BA | 4 | Gym. Jura Hronca BA | 18 | 9 | 2 | 7 | ||
Tupý Martin | TN | 4 | Gym. Ľudovíta Štúra Trenčín | 18 | 10 | 3 | 5 | ||
29. | Ceľuch Marek | KE | 2 | Gym. Sečovce | 17 | 10 | 7 | ||
Csenger Géza | NR | 3 | Gym. H. Selyeho Komárno | 17 | 10 | 7 | |||
Fedáková Angelika | PO | 3 | Cirk. gym. sv. Mikuláša Stará Ľubovňa | 17 | 7 | 2 | 6 | 2 | |
Korman Andrej | TT | 3 | Gym. Hlohovec | 17 | 10 | 2 | 1 | 4 | |
Tesař Emanuel | BB | 4 | Gym. B. S. Timravy Lučenec | 17 | 10 | 7 | |||
34. | Gurský Samko | BA | 4 | Gym. Jura Hronca BA | 16 | 10 | 6 | ||
Micheľová Henrieta | KE | 4 | Gym. Alejová Košice | 16 | 5 | 4 | 6 | 1 | |
36. | Genči Matej | KE | 2 | Gym. Poštová Košice | 15 | 10 | 4 | 1 | |
Choma Matej | BA | 4 | Gym. Grösslingová BA | 15 | 5 | 4 | 6 | ||
Mikuš Martin | TN | 3 | Gym. Ľudovíta Štúra Trenčín | 15 | 5 | 4 | 6 | ||
39. | Dujava Jozef | PO | 4 | Gym. Konštantínova Prešov | 14 | 10 | 4 | ||
Frankovská Zuzana | BA | 4 | Gym. Jura Hronca BA | 14 | 10 | 4 | |||
Novák Matej | NR | 3 | Gym. Golianova Nitra | 14 | 5 | 1 | 8 | ||
42. | Kresáňová Zuzana | TN | 4 | Obch. akad. Považská Bystrica | 13 | 5 | 8 | ||
Schneider Samuel | BB | 4 | Gym. Tajovského B. Bystrica | 13 | 10 | 2 | 1 | ||
44. | Červeňák Ján | KE | 3 | Gym. P. Horova Michalovce | 12 | 4 | 2 | 6 | |
Pekarčík Daniel | PO | 4 | Gym. Kežmarok | 12 | 5 | 4 | 3 | ||
Rajníková Mária | TN | 3 | Gym. Ľudovíta Štúra Trenčín | 12 | 5 | 2 | 4 | 1 | |
Terem Tomáš | BB | 4 | Gym. Tajovského B. Bystrica | 12 | 8 | 2 | 2 | ||
48. | Csernok Ladislav | BB | 4 | Gym. Fiľakovo | 11 | 5 | 4 | 2 | |
Gažo Martin | BA | 4 | Škola pre mim. nadané deti BA | 11 | 5 | 4 | 2 | ||
50. | Bial Bence | BB | 4 | Gym. Fiľakovo | 10 | 5 | 4 | 1 | 0 |
51. | Sollár Filip | BA | 4 | Gym. Jura Hronca BA | 9 | 5 | 4 | ||
52. | Anda Lukáš | BA | 3 | Gym. Metodova BA | 7 | 5 | 2 | ||
Dudák Matej | BB | 0 | Gym. Banská Štiavnica | 7 | 5 | 2 | |||
Gontko Filip | BB | 4 | Gym. Banská Štiavnica | 7 | 5 | 2 | |||
Jóža Bohdan | BA | 1 | Gym. Jura Hronca BA | 7 | 5 | 2 | |||
Kostka Martin | TN | 3 | Gym. Ľudovíta Štúra Trenčín | 7 | 5 | 2 | |||
Strba Michal | ?? | 7 | 7 | ||||||
58. | Bánhegyi Tomáš | BA | 4 | Gym. Jura Hronca BA | 6 | 0 | 6 | ||
Baráth György | NR | 3 | SPŠ Komárno | 6 | 3 | 3 | |||
Jurčák Matej | BA | 0 | Gym. Kremnická BA | 6 | 5 | 1 | |||
Kokavcova Jaroslava | BA | 4 | Gym. Grösslingová BA | 6 | 5 | 1 | |||
62. | Arbet Jakub | ZA | 1 | Bilingválne gym. Sučany | 5 | 5 | |||
Cizmar Julius | KE | 4 | Gym. Sečovce | 5 | 5 | ||||
Číž Jozef | BA | 1 | Gym. Jura Hronca BA | 5 | 5 | ||||
Kerák Filip | BA | 3 | Gym. Pezinok | 5 | 5 | ||||
Kocúrek Šimon | KE | 4 | Gym. Ľ. Štúra Michalovce | 5 | 5 | ||||
Kúšik Lukáš | BA | 4 | Gym. Jura Hronca BA | 5 | 5 | ||||
Paška Jaroslav | BA | 1 | Škola pre mim. nadané deti BA | 5 | 5 | ||||
Pečimúth Andrej | NR | 2 | Gym. Nové Zámky | 5 | 5 | ||||
Šmahovský Jakub | BA | 4 | Gym. Pezinok | 5 | 5 | ||||
71. | Ferech Matúš | BA | 3 | Gym. Jura Hronca BA | 4 | 4 | |||
Kapišinský Dominik | ?? | 4 | 4 | ||||||
Král Adam | ZA | 4 | Gym. Varšavská Žilina - Vlčince | 4 | 4 | ||||
74. | Neuschl Tomáš | TN | 4 | Gym. Ľudovíta Štúra Trenčín | 3 | 1 | 2 | ||
Parada Jakub | BA | 0 | Gym. Grösslingová BA | 3 | 3 | ||||
Stanček Martin | NR | 4 | Gym. 17. novembra Topoľčany | 3 | 3 | ||||
77. | Bugoš Jozef | TN | 4 | Piaristické gym. Prievidza | 2 | 2 | |||
Gič František | NR | 4 | SKŠ Nitra, Gym. sv. Cyrila a Metoda | 2 | 2 | ||||
Tóth Dániel | ?? | 2 | 2 | ||||||
Tóth Dániel | NR | 2 | SPŠ Komárno | 2 | 2 | ||||
Uhrecký Peter | KE | 3 | Gym. P. Horova Michalovce | 2 | 2 | ||||
82. | Kubala Milan | BB | 4 | Gym. Tajovského B. Bystrica | 1 | 1 | |||
83. | Bales Erik | ?? | 0 | 0 | |||||
Čermák Andrej | NR | 2 | Gym. Fándlyho Šaľa | 0 | 0 | ||||
Filo Martin | TN | 4 | Gym. Ľudovíta Štúra Trenčín | 0 | 0 |
por. | meno | kraj | roč. | škola | sum | A-I-1 | A-I-2 | A-I-3 | A-I-4 |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Ralbovský Peter | BA | 3 | Gym. Jura Hronca BA | 30 | 10 | 10 | 10 | |
2. | Beňo Roman | BA | 3 | Gym. Jura Hronca BA | 29 | 10 | 8 | 1 | 10 |
3. | Smolárová Paulína | BA | 2 | Škola pre mim. nadané deti BA | 28 | 10 | 8 | 1 | 9 |
4. | Veselá Simona | BA | 4 | Gym. Jura Hronca BA | 23 | 5 | 4 | 5 | 9 |
5. | Macinský Alexander | BA | 3 | Gym. Jura Hronca BA | 20 | 10 | 8 | 2 | |
6. | Šimo Jakub | BA | 4 | Gym. Jura Hronca BA | 18 | 9 | 2 | 7 | |
7. | Gurský Samko | BA | 4 | Gym. Jura Hronca BA | 16 | 10 | 6 | ||
8. | Choma Matej | BA | 4 | Gym. Grösslingová BA | 15 | 5 | 4 | 6 | |
9. | Frankovská Zuzana | BA | 4 | Gym. Jura Hronca BA | 14 | 10 | 4 | ||
10. | Gažo Martin | BA | 4 | Škola pre mim. nadané deti BA | 11 | 5 | 4 | 2 | |
11. | Sollár Filip | BA | 4 | Gym. Jura Hronca BA | 9 | 5 | 4 | ||
12. | Anda Lukáš | BA | 3 | Gym. Metodova BA | 7 | 5 | 2 | ||
Jóža Bohdan | BA | 1 | Gym. Jura Hronca BA | 7 | 5 | 2 | |||
14. | Bánhegyi Tomáš | BA | 4 | Gym. Jura Hronca BA | 6 | 0 | 6 | ||
Jurčák Matej | BA | 0 | Gym. Kremnická BA | 6 | 5 | 1 | |||
Kokavcova Jaroslava | BA | 4 | Gym. Grösslingová BA | 6 | 5 | 1 | |||
17. | Číž Jozef | BA | 1 | Gym. Jura Hronca BA | 5 | 5 | |||
Kerák Filip | BA | 3 | Gym. Pezinok | 5 | 5 | ||||
Kúšik Lukáš | BA | 4 | Gym. Jura Hronca BA | 5 | 5 | ||||
Paška Jaroslav | BA | 1 | Škola pre mim. nadané deti BA | 5 | 5 | ||||
Šmahovský Jakub | BA | 4 | Gym. Pezinok | 5 | 5 | ||||
22. | Ferech Matúš | BA | 3 | Gym. Jura Hronca BA | 4 | 4 | |||
23. | Parada Jakub | BA | 0 | Gym. Grösslingová BA | 3 | 3 |
por. | meno | kraj | roč. | škola | sum | A-I-1 | A-I-2 | A-I-3 | A-I-4 |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Tesař Emanuel | BB | 4 | Gym. B. S. Timravy Lučenec | 17 | 10 | 7 | ||
2. | Schneider Samuel | BB | 4 | Gym. Tajovského B. Bystrica | 13 | 10 | 2 | 1 | |
3. | Terem Tomáš | BB | 4 | Gym. Tajovského B. Bystrica | 12 | 8 | 2 | 2 | |
4. | Csernok Ladislav | BB | 4 | Gym. Fiľakovo | 11 | 5 | 4 | 2 | |
5. | Bial Bence | BB | 4 | Gym. Fiľakovo | 10 | 5 | 4 | 1 | 0 |
6. | Dudák Matej | BB | 0 | Gym. Banská Štiavnica | 7 | 5 | 2 | ||
Gontko Filip | BB | 4 | Gym. Banská Štiavnica | 7 | 5 | 2 | |||
8. | Kubala Milan | BB | 4 | Gym. Tajovského B. Bystrica | 1 | 1 |
por. | meno | kraj | roč. | škola | sum | A-I-1 | A-I-2 | A-I-3 | A-I-4 |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Matta Peter | KE | 4 | Gym. Park mládeže Košice | 23 | 10 | 3 | 10 | |
2. | Mičko Juraj | KE | 3 | Gym. Poštová Košice | 22 | 10 | 7 | 5 | |
3. | Selvek Róbert | KE | 4 | Gym. Park mládeže Košice | 20 | 10 | 10 | ||
4. | Drotár Pavol | KE | 3 | Gym. Poštová Košice | 19 | 5 | 7 | 6 | 1 |
Maďar Matúš | KE | 4 | Gym. P. Horova Michalovce | 19 | 5 | 4 | 10 | ||
6. | Hruška Rajmund | KE | 3 | Gym. Poštová Košice | 18 | 5 | 4 | 4 | 5 |
7. | Ceľuch Marek | KE | 2 | Gym. Sečovce | 17 | 10 | 7 | ||
8. | Micheľová Henrieta | KE | 4 | Gym. Alejová Košice | 16 | 5 | 4 | 6 | 1 |
9. | Genči Matej | KE | 2 | Gym. Poštová Košice | 15 | 10 | 4 | 1 | |
10. | Červeňák Ján | KE | 3 | Gym. P. Horova Michalovce | 12 | 4 | 2 | 6 | |
11. | Cizmar Julius | KE | 4 | Gym. Sečovce | 5 | 5 | |||
Kocúrek Šimon | KE | 4 | Gym. Ľ. Štúra Michalovce | 5 | 5 | ||||
13. | Uhrecký Peter | KE | 3 | Gym. P. Horova Michalovce | 2 | 2 |
por. | meno | kraj | roč. | škola | sum | A-I-1 | A-I-2 | A-I-3 | A-I-4 |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Holop Patrik | NR | 4 | Gym. Golianova Nitra | 21 | 10 | 4 | 7 | |
2. | Marko Alan | NR | 2 | Gym. Nové Zámky | 20 | 10 | 10 | ||
Porubský Michal | NR | 4 | SKŠ Nitra, Gym. sv. Cyrila a Metoda | 20 | 10 | 10 | |||
4. | Csenger Géza | NR | 3 | Gym. H. Selyeho Komárno | 17 | 10 | 7 | ||
5. | Novák Matej | NR | 3 | Gym. Golianova Nitra | 14 | 5 | 1 | 8 | |
6. | Baráth György | NR | 3 | SPŠ Komárno | 6 | 3 | 3 | ||
7. | Pečimúth Andrej | NR | 2 | Gym. Nové Zámky | 5 | 5 | |||
8. | Stanček Martin | NR | 4 | Gym. 17. novembra Topoľčany | 3 | 3 | |||
9. | Gič František | NR | 4 | SKŠ Nitra, Gym. sv. Cyrila a Metoda | 2 | 2 | |||
Tóth Dániel | NR | 2 | SPŠ Komárno | 2 | 2 | ||||
11. | Čermák Andrej | NR | 2 | Gym. Fándlyho Šaľa | 0 | 0 |
por. | meno | kraj | roč. | škola | sum | A-I-1 | A-I-2 | A-I-3 | A-I-4 |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Hanzely Slavomír | PO | 4 | Gym. Mudroňova Prešov | 27 | 10 | 4 | 6 | 7 |
2. | Fedáková Angelika | PO | 3 | Cirk. gym. sv. Mikuláša Stará Ľubovňa | 17 | 7 | 2 | 6 | 2 |
3. | Dujava Jozef | PO | 4 | Gym. Konštantínova Prešov | 14 | 10 | 4 | ||
4. | Pekarčík Daniel | PO | 4 | Gym. Kežmarok | 12 | 5 | 4 | 3 |
por. | meno | kraj | roč. | škola | sum | A-I-1 | A-I-2 | A-I-3 | A-I-4 |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Nagy Imrich | TN | 4 | Gym. Ľudovíta Štúra Trenčín | 25 | 10 | 9 | 6 | |
2. | Hlaváč Adam | TN | 4 | Gym. Nedožerského Prievidza | 23 | 5 | 8 | 10 | |
Kňazovický Marek | TN | 4 | Gym. Ľudovíta Štúra Trenčín | 23 | 10 | 3 | 4 | 6 | |
4. | Kotlaba Lukáš | TN | 4 | Gym. Ľudovíta Štúra Trenčín | 21 | 5 | 3 | 7 | 6 |
5. | Lednický Andrej | TN | 3 | Obch. akad. Považská Bystrica | 18 | 10 | 8 | ||
Tupý Martin | TN | 4 | Gym. Ľudovíta Štúra Trenčín | 18 | 10 | 3 | 5 | ||
7. | Mikuš Martin | TN | 3 | Gym. Ľudovíta Štúra Trenčín | 15 | 5 | 4 | 6 | |
8. | Kresáňová Zuzana | TN | 4 | Obch. akad. Považská Bystrica | 13 | 5 | 8 | ||
9. | Rajníková Mária | TN | 3 | Gym. Ľudovíta Štúra Trenčín | 12 | 5 | 2 | 4 | 1 |
10. | Kostka Martin | TN | 3 | Gym. Ľudovíta Štúra Trenčín | 7 | 5 | 2 | ||
11. | Neuschl Tomáš | TN | 4 | Gym. Ľudovíta Štúra Trenčín | 3 | 1 | 2 | ||
12. | Bugoš Jozef | TN | 4 | Piaristické gym. Prievidza | 2 | 2 | |||
13. | Filo Martin | TN | 4 | Gym. Ľudovíta Štúra Trenčín | 0 | 0 |
por. | meno | kraj | roč. | škola | sum | A-I-1 | A-I-2 | A-I-3 | A-I-4 |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Sobkuliak Roman | TT | 4 | Gym. Hlohovec | 28 | 10 | 10 | 8 | |
2. | Korman Andrej | TT | 3 | Gym. Hlohovec | 17 | 10 | 2 | 1 | 4 |
por. | meno | kraj | roč. | škola | sum | A-I-1 | A-I-2 | A-I-3 | A-I-4 |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Sládek Samuel | ZA | 4 | Gym. Námestovo | 30 | 10 | 10 | 10 | |
2. | Sládek Matej | ZA | 2 | Gym. Námestovo | 29 | 10 | 8 | 1 | 10 |
3. | Bílý Aurel | ZA | 4 | Bilingválne gym. Sučany | 22 | 10 | 4 | 7 | 1 |
Piala Martin | ZA | 3 | Gym. Veľká okružná Žilina | 22 | 5 | 4 | 5 | 8 | |
5. | Sládeček Michal | ZA | 3 | Gym. Varšavská Žilina - Vlčince | 20 | 10 | 10 | ||
6. | Arbet Jakub | ZA | 1 | Bilingválne gym. Sučany | 5 | 5 | |||
7. | Král Adam | ZA | 4 | Gym. Varšavská Žilina - Vlčince | 4 | 4 |